Darujte Vášmu dieťaťu obrovskú výhodu do života,
kvalitnú znalosť angličtiny.

Našim hlavným cieľom je poskytnúť Vašim deťom anglicky hovoriace prostredie a prirodzenou cestou ich tak naučiť používať angličtinu ako svoj materinský jazyk.

Vaše dieťatko prijme angličtinu úplne prirodzene a s ľahkosťou.

Keď je Vaše dieťatko vo veku od 2 do 6 rokov, práve pre neho nastáva ideálny čas na prirodzené spoznanie a prijatie cudzieho jazyka. V tomto období je Vaša ratolesť priam naprogramovaná na osvojenie si nielen materinského jazyka. Preto vo výučbe postupuje doslova míľovými krokmi. Osvojenie si cudzieho jazyka sa tak stane stimulujúcim a radostným zážitkom.

Výskumy ukazujú, že deti, ktoré hovoria dvoma jazykmi sú
lepšie pripravené na budúce výzvy vo vzdelávaní.

Učíme celosvetovo overenou metódou Helen Doron Early English

Helen Doron Early English je jedinečný a veľmi úspešný systém fungujúci celosvetovo už 25 rokov vďaka špeciálnej metodológii, vynikajúcim materiálom a kvalifikovaným učiteľom.

Helen Doron metóda je plne začlenená do programu English Kids Club. Deti absolvujú hodiny Helen Doron Early English s vyškolenou HD učiteľkou. Rovnako ako celý náš koncept sú HD hodiny založené na prirodzenom osvojovaní si jazyka. Deti si angličtinu osvojujú zážitkovou a nie prekladateľskou metódou. Hodiny sú veľmi aktívne a zábavné. Metoda je založená na opakovanom počúvaniu CD nahrávok, ktoré prebieha dvakrát denne behom pokojnejších aktivít.

Viac informácií o Helen Doron Early English nájdete na www.helendoron.sk

Prečítajte si viac

Registrujte sa už dnes! Na január 2017 posledné 2 miesta! Objednajte sa na ukážkovú hodinu a zažite atmosféru nášho English Kids Clubu!