Najdôležitejšie piliere našej škôlky a jasiel

Učitelia

Najdôležitejší pilier. Ľudia, ktorí milujú svoju prácu a je to na ich prístupe vidieť.

Bezpečné prostredie

Vytvárame bezpečné prostredie pre rodičov aj deti, kde rešpektujúca a intenzívna vzájomná komunikácia je základom.

Angličtina

Sme anglická škôlka, kde celodenná komunikácia u nás prebieha iba v angličtine a veľmi si na tom zakládame. Máme za sebou viac ako 12 ročné skúsenosti s výučbou angličtiny detí a úžasné výsledky.

Montessori pedagogika

„Pomôž mi, aby som to dokázal sám!“ Pedagogika, ktorá dáva možnosť každému dieťaťu byť výnimočné, možnosť objavovať svet pomocou všetkých zmyslov, zažívať „wau“ okamžiky a rešpektuje jeho potreby.

Strava

Vedieme deti k zdravému životnému štýlu, čomu zodpovedá aj naša strava a pitný režim. Ovocie a zelenina je súčasťou takmer každej desiatej, obedu alebo olovrantu. Klasické cukry nahrádzame prirodzenými sacharidmi ukrytými v strave. Nenájdete u nás sladké hlavné jedlá, múkou zahusťované polievky, bravčové mäso, polotovary, mlieko (popr. kakao) vrámci pitného režimu, ani biele pečivo. Naopak je u nás samozrejmosťou kváskový chlebík, celozrnné pečivo, jogurty a kaše sladené agávovým sirupom a ovocím, ryby, šalátiky a pod. Radi Vám pošleme k nahliadnutiu náš jedálny lístok napr. na tento týždeň.

Skúsenosti

Sme hrdí na to, že našim prívlastkom je „1.anglická škôlka v Žiline“, ktorý používáme už od roku 2010. Od tej doby staviame na našich predchádzajúcich skúsenostiach a snažíme sa neustále posúvať ďalej. Predškolské vzdelanie u nás absolvovalo už cez 350 detí, ktoré od nás odchádzali s plynulou znalosťou angličtiny a pripravení na ďalší krok vo svojom vzdelávaní a tým je vstup do školy.